KONST / Litografier / Färglitografi 15042081
nr 1504 2081
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 133/225. Färglitografi. Bladets mått: 80x58cm, yttermått inklusive ram: 87x64cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:05:54
500 kr
600 kr
21 nov
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm